turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Lisansüstü Başvuru

PhD positions - Programme INPhINIT ''LaCaixa''

La Caixa foundation has published the call for 57 PhD fellowships in the framework of the program ''INPhINIT''. The application period is from November 7th until February 2nd, 2017. INPhINIT targets the most motivated PhD candidates by addressing the research areas in which Spain excels: Bio and Health Sciences, Technology, Physics, Engineering and Mathematics. INPhINIT recruits per call 57 Early-Stage Researchers of any nationality, who enjoy a 3-year employment contract. BCAM – Basque Center for Applied Mathematics http://www.bcamath.org, is a ''Severo Ochoa'' Centre and Host Institution in INPhINIT call, whose mission is to develop high quality interdisciplinary research in the frontiers of Applied Mathematics

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   09.11.2016

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır