turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Yüksek Lisans ve Doktora Bursu

''Kısmi Geometrik Tasarımlar'' başlıklı TÜBİTAK 3501 projesi dahilinde çalışmak üzere bir yüksek lisans ve bir Doktora öğrencisi bursiyer olarak desteklenecektir. Proje kapsamında bursiyerlerin proje çıktılarının derlenmesi, karşılaşılan matematiksel problemlerin çözümünde kullanılacak algoritmaların geliştirilmesi ve bilimsel yayın hazırlanması aşamalarında görev alması beklenmektedir. Adayların tercihen cebir ve ayrık matematik alanlarına ilgili ve MAGMA, SAGE, MAPPLE, GAP veya MATHEMATICA programlarından birinde temel düzeyde programlama becerisine sahip olması beklenmektedir. Başvuru için; detaylı bir özgeçmiş e-mail: oolmez@ankara.edu.tr gönderilmelidir. Başvuru Ankara üniversitesi dışındaki üniversitelerde kayıtlı öğrenciler için de açıktır.

Oktay Ölmez : oolmez@ankara.edu.tr

turkmath.org   18.08.2016

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır