turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

Post-Doc position at Galatasaray University

Department of Mathematics at Galatasaray University invites applications for one post-doctoral position within the TUBITAK funded project entitled “Generalised Carks and Binary Quadratic Forms”. Position is available for 18 Months. The starting date is 1 October 2016 or any other date that is mutually agreed. There is no obligatory teaching duty. Any inquiries about the position and standard application material (a CV, a short description of research projects and two letters of recommendation) should be sent directly to ayberkz@gmail.com before 15 September 2016.

ayberkz@gmail.com

turkmath.org   14.07.2016

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır