turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Yüksek Lisans Bursu

MSGSÜ’de “von Neumann cebirlerinde geometrik sorular” başlıklı TÜBİTAK 1001 projesi dahilinde çalışmak üzere yüksek lisans öğrencisi aranmaktadır. Görev hemen başlayacak ve 31 Ağustos 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru diğer üniversitelerde kayıtlı öğrenciler için de açıktır. Maaş 2200 TL olacaktır. Adayların fonksiyonel analiz ve olasılık teorisi alanlarında bilgili olması beklenmektedir. Öğrencinin yükümlülükleri bilgisayar cebir sistemlerinde nümerik simülasyonlar ve sembolik hesaplamalar yapmayı içereceğinden matlab/mathematica/maple sistem yazılımlerınden biri ya da birkaçı ile aşinalık olumlu değerlendirilecektir. Başvuru için; bir referans, alınan dersler, katılınan ve verilen konuşmaları içeren bir özgeçmiş gönderilmelidir. Ayrıca bir iki satırlık kısa özetiyle birlikte başvuru sahibinin okuduğu üç makale listelenmelidir.

mohan.ravichandran@gmail.com

turkmath.org   04.09.2015

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır