turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Tübitak 1001 projesinde burs

Tübitak 1001 projesinde burslu olarak çalışacak iki Yüksek Lisans Öğrencisi arıyorum. Çalışmaların ana konusu/başlığı ''New Geometric Structures from String Theory'' olacak. Yüksek enerji teorik fizik alanına ilgi duyan, diferansiyel geometri hesapları yapabilen matematik bölümü öğrencileri veya matematik altyapısı iyi fizik bölümü öğrencileri için daha ilgi çekici bir çalışma olabilir. İlgilenen tüm öğrenciler aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilir.

Aybike Özer: ozerayb@itu.edu.tr

turkmath.org   25.03.2015

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır