turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Lisansüstü Başvuru

ALGANT üniversiteler konsorsiyumunun yüksek lisans ve doktora öğrencisi alım ilanı

The ALGANT consortium offers a two-year world-class integrated master course and a joint doctorate program in Algebra, Geometry and Number Theory. Both programs are now open for registration: www.algant.eu
Selected Master and Doctorate students will study at 2 consortium universities and be awarded a double degree. Partners to the consortium are: the universities of Bordeaux (France), Duisburg-Essen (Germany), Leiden (Netherlands), Milan (Italy), Concordia (Montréal, Canada), Padova (Italy), Paris-Sud (France), Regensburg (Germany), Stellenbosch (South Africa) and the Chennai Mathematical Institute (India).
Deadline for registration to the Master program is 10 February 2015.
Deadline for registration to the Doctorate program is 5 February 2015.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   07.01.2015

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır