turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TÜBİTAK 2214/B Yurt Dışı Müşterek Doktora Burs Programı

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı (BİDEB) tarafından doktora eğitimlerine/çalışmalarına ortak doktora protokolleri kapsamında yurt dışında devam etmek isteyenlerin desteklenmesi amacıyla uygulanan 2214/B-Yurt Dışı Müşterek Doktora Burs Programı’nın 2013 yılı 2. dönem başvuruları 1 - 31 Ekim 2013 tarihlerinde alınacaktır. Bu program ile Doğa Bilimleri, Mühendislik ve Teknoloji, Tıbbi Bilimler, Tarımsal Bilimler, Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler alanlarında bir doktora programına kayıtlı Türk öğrencilerin yurt dışındaki üniversitelerde Türkiye’deki üniversitesinin imzaladığı ortak doktora protokolleri kapsamında yapacakları doktora eğitimleri/çalışmaları için 24 aya kadar destek verilmesi hedefleniyor.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   28.09.2013

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır