turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Türk Matematik Derneği nin Cahit Arf, Gündüz İkeda ve Nazım Terzioğlu Bursları

Türk Matematik Derneği (TMD), bağışlarla elde ettiği gelirle, geleceğin genç matematikçilerine destek olmak amacıyla Cahit Arf, Gündüz İkeda ve Nazım Terzioğlu Bursu adlarıyla toplam 3 tane burs vermektedir. 2013-14 öğretim yılı için Ekim 2013′den itibaren 10 ay sureyle verilecek olan bursların miktarı aylık 250 TL dir. Burslar için son başvuru tarihi 17 Ekim 2013 tür. İlgilenen öğrenciler, başvurularını http://goo.gl/pP9dso linkindeki yönergeye göre yapabilirler. Burs başvuru formuna http://goo.gl/cicZoE linkinden ulaşabilirsiniz.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   18.09.2013

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır