turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

Çankırı Karatekin Üniv. Öğretim Üyesi Alım İlanı

FEN FAKÜLTESİ İSTATİSTİK UYGULAMALI İSTATİSTİK 1 YARDIMCI DOÇENT AÇIKLAMA: BAYESCİ REGRESYON ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.

FEN FAKÜLTESİ İSTATİSTİK İSTATİSTİK BİLGİ SİSTEMLERİ 1 YARDIMCI DOÇENT

FEN FAKÜLTESİ İSTATİSTİK İSTATİSTİK TEORİSİ 1 YARDIMCI DOÇENT AÇIKLAMA: GRAFİKSEL NORMAL MODELLER VE MARJİNAL OLABİLİRLİK FONKSİYONLARI ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.

FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK TOPOLOJİ 1 YARDIMCI DOÇENT AÇIKLAMA: DİZİ UZAYLARININ TOPOLOJİK ÖZELLİKLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMASI.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   24.06.2014

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır