turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

Abel Visiting Scholar Program

The Niels Henrik Abel Board and the International Mathematical Union invite applications from mathematicians professionally based in developing countries to visit an international research collaborator for a period of one month. The period is extendable for up to three months in the case of matching support from the host institution.
The program is designed for post doctoral mathematicians in the early stages of their professional careers.   It is designed to offer the opportunity for a ‘research sabbatical,’ a necessary complement to teaching and other academic duties for mathematicians desiring to also sustain a viable research program.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   02.09.2013

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır