turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı, 1 Profesör , 1 Doçent , 3 Yrd.Doçent

İstatistik Teorisi ABD 1 YRD.DOÇ.
Uygulamalı Matematik ABD 1 PROFESÖR: Kesirli Basamaktan Diferansiyel Denklemler, Matematiksel Biyoloji, Reaksiyon- Diffüzyon ve Sönüm Problemleri konularında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Uygulamalı Matematik ABD 1 YRD.DOÇ. : Kesirli Basamaktan Diferansiyel Denklemler ve Matematiksel Biyoloji konularında bilimsel araştırmalar yapmış olmak.
Reel ve Kompleks Fonk . Teo . ABD 1 YRD.DOÇ. :Reel ve kompleks fonksiyonlara yaklaşım ve doğrucu fonksiyonlarla elde edilen operatörlerle yaklaşım konusunda çalışmaları olmak.
Cebir ve Sayılar Teorisi ABD 1 DOÇENT : Doktora çalışmasını sonlu cisimlerde ayrık logaritma problemi alanında yapmış olmak.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   15.05.2014

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır