turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Lisansüstü bursiyer İlanı

Çukurova Üniversitesi'nde yürütücülüğünü Prof. Dr. Yılmaz Durğun’un yaptığı “Altinjektif ve Altprojektif Bölgeler Yardımıyla Halkaların Profillerinin İncelenmesi” başlıklı TÜBİTAK 1001 projesinde bursiyer olarak çalışacak ve bu alanda yetiştirilecek Matematik Bölümü mezunu  öğrencileri aranmaktadır. Bu projede, modüllerin injektifliği ve projektifliği yeni yöntemler ile araştırılacaktır.  Adayların, Çukurova  Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik Bölümü'nde lisansüstü eğitimlerine başlamaları beklenmektedir. Çukurova  Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik Bölümü lisanüstü başvurusu yapmak için gerekli koşullara ev akademik takvime  “https://fbe.cu.edu.tr”  linkinden ulaşabilirsiniz. 2024-2025 Güz dönemi için  başvurular 22.07. 2024 tarihinde başlayacak olup 28.08.2024  tarihinde bitecektir.  Detaylı bilgi için Yılmaz Durğun'a "ydurgun@cu.edu.tr" adresinden yazabilirsiniz. 

İlanın Web Sayfası

Yılmaz Durğun: ydurgun@cu.edu.tr

turkmath.org   29.06.2024

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır