turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Tübitak 1001 projesinde bursiyer olacak yüksek lisans öğrencileri aranıyor

İstanbul Üniversitesi’nde yürütücülüğünü Doç. Dr. Temha Erkoç’un yaptığı “Sonlu grupların güçlü monolitik karakterleri ve eşlenik eleman sınıfları” başlıklı TÜBİTAK 1001 projesinde (Proje başlangıç tarihi: Kasım 2023, Proje bitiş tarihi: Kasım 2026) bursiyer olarak çalışacak ve bu alanda yetiştirilecek yüksek lisans öğrencileri aranmaktadır. Bu projede, sonlu grupların yapısı ile güçlü monolitik karakterleri arasındaki ilişkiler üzerine çalışılacaktır. İstanbuI Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik alanında yüksek lisans başvurusu yapmak için gerekli koşullara “https://cdn.istanbul.edu.tr/FileHandler2.ashx?f=1)-guz-kilavuzu-ana-sayfa_638514526942688271.pdf”  linkinden ulaşabilirsiniz. 2024-2025 Güz dönemi için son başvuru tarihi 14 Haziran 2024 olup başvurular online yapılmaktadır. Proje ile ilgilenirseniz ve daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Temha Erkoç’a "erkoctemha@gmail.com" adresinden yazabilirsiniz. 

erkoctemha@gmail.com

turkmath.org   02.06.2024

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır