turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Araştırmacı

Tübitak 1001 Araştırma Projesi Kapsamında Yüksek Lisans Öğrencisi ve Doktora Sonrası Araştırmacı alınacaktır

Doktora Sonrası Araştırma Bursiyeri: Doktora tezini matematik ya da mühendislik bilimlerinde tamamlamış, doktora tezi süresince dinamik sistemlerin matematiksel analizleri üzerine çalışmış ve otonom olmayan denklem sistemlerinin tıbbi-biyolojik uygulamaları ile bu denklemlerin matematiksel analizleri üzerine çalışmalar yapmak isteyen araştırmacıların mgolgeli@etu.edu.tr adresine özgeçmişleri ve projeye katılma motivasyonlarını belirten bir mektupla başvurmaları gerekmektedir. Tüm adayların Matlab ve/veya R kodlamalarını kullanabilmeleri beklenmektedir.


Yüksek Lisans Bursiyeri: Lisans eğitimini matematik ya da mühendislik bilimlerinde tamamlamış, yüksek lisans eğitiminde diferensiyel denklemlerin tıbbi-biyolojik uygulamaları ve matematiksel analizleri hakkında uzmanlaşmak isteyen, TOBB ETÜ Fen Bilimleri Enstitüsünün yüksek lisans başvuru koşullarını (https://www.etu.edu.tr/tr/enstitu/fen-bilimleri-enstitusu/basvuru-bilgileri) sağlayan adayların özgeçmişleri, transkriptleri ve projeye katılma motivasyonlarını belirten bir mektupla mgolgeli@etu.edu.tr adresine başvurmaları gerekmektedir.

Meltem Gölgeli: mgolgeli@etu.edu.tr

turkmath.org   19.11.2023

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır