turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Doktora Sonrası Araştırmacı Bursu

Boğaziçi Üniversitesinde yürütülecek olan Modüler Yöntemle Efektif Çözümler isimli Tübitak 1001 projesinde görev almak üzere doktora sonrası araştırmacı aramaktayız.

Proje konusunda daha detaylı fikir sahibi olmak için aşağıdaki referanslara bakılabilir.

  1. On Ternary Diophantine Equations of Signature (p,p,3) over Number Fields, E. Isik , Y. Kara and E. Ozman in Canadian Journal of Mathematics
  2. S -Unit Equations and the Asymptotic Fermat Conjecture over Number Fields, E. Ozman and S. Siksek, Proceedings of the Journees Arithmetiques XXXI

Proje kapsamında TÜBİTAK'ın öngördüğü limitler dahilinde olabilecek en yüksek burs miktarı en fazla 36 ay süreyle sağlanacaktır. İlgilenen adayların CVlerini ekin.ozman@boun.edu.tr ya da yasemin.kara@boun.edu.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

İlanın Web Sayfası

ekin.ozman@boun.edu.tr, yasemin.kara@boun.edu.tr

turkmath.org   01.03.2023

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır