turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TÜBİTAK 3501 projesi - YL/Doktora bursiyer ilanı

Bahçeşehir Üniversitesinde yürütülecek "Racks from The Viewpoint of Finite Group Theory" başlıklı TÜBİTAK (3501 Kariyer Geliştirme Programı) projesinde görev alacak yüksek lisans/doktora bursiyerleri aramaktayız. Proje konusu hakkında fikir sahibi olabilmek için linkteki makaleye bakılabilir:

https://arxiv.org/abs/1512.01459

Proje süresi 36 aydır. Burs miktarları çalışmayan bursiyerler için şu şekildedir: Yüksek Lisans Öğrencisi 7.275 TL/ay, Doktora Öğrencisi 9.920 TL/ay

Başvuru için özgeçmiş ve bir adet referans mektubu gerekmektedir. Ayrıca ilgi alanlarınızı proje konusu ile ilişkilendiren kısa (1 sayfayı geçmeyen) bir yazı benim için aydınlatıcı olacaktır. 

İlanın Web Sayfası

kayacan.selcuk@gmail.com

turkmath.org   23.02.2023

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır