turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çağrı

SCALE: FinGeo: Katılımcı Lisansüstü öğrencilere konaklama ve seyahat desteği

Sonlu Geometri üzerine düzenlediğimiz yaz okulumuz, TÜBİTAK 2237A Programı tarafından desteklenmektedir. Bu sayede, TÜBİTAK tarafından kabul edilen kontenjan sayısınca Türkiyedeki üniversitelerde lisansüstü seviyede eğitim gören öğrenciler alınacak ve bu öğrencilerden hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Başvurular form aracılığıyla alınacaktır. Katılımcılara öğle yemeği ve molalarda çay-kahve ikramları olacaktır. Talep edenler için KONAKLAMA ve SEYAHAT DESTEĞİ imkanları da bulunmaktadır. Etkinlik İstanbul Karaköyde Sabancı Üniversitesinin Minerva Palas konferans binasında yapılacaktır. Konaklama, Minerva Palasa 10 dk yürüme mesafesinde Kampussaray yurdunda iki kişilik odalarda sağlanacaktır.

Okulumuz ile ilgili detaylı bilgiye websayfamızdan ulaşabilirsiniz. https://scale.gtu.edu.tr/finite_geometry.html

Okula kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLr7rc8quGoqQH7kFQvqg66SBwDvKHqxPvHSvqVYEIGIHskg/viewform

Destek talepleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz. https://docs.google.com/forms/d/1-T01xFvU5dGi747V5OFGNB067mKD83bT0PlIayOlN3g/edit

Destek formu 25.07.2022 saat 23.55'e kadar erişime açıktır. 27 Temmuzda Yaz Okuluna kabul edilen öğrencilerin listesi asil ve yedek liste olarak duyurulacaktır.

İlanın Web Sayfası

ftmakroglu05@gmail.com

turkmath.org   08.07.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır