turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

Tübitak 3501 Araştırma Projesi Kapsamında Doktora Sonrası Araştırmacı alınacaktır

Proje Adı: Ters-Çevrim Dizilerinde Motif Kavramının İncelenmesi. Proje ters-çevrim dizileri ve permütasyonlar üzerinedir. Doktora tezi süresince kombinatorik ve/veya olasılık teorisi üzerine çalışmalar yapmış, bu konulara ilgi duyan matematik veya mühendislik doktorasına sahip araştırmacılar projede görev alabilirler. Proje nümerik simülasyonlar ve hesaplamalar yapmayı da içereceğinden maple/matlab/mathematica yazılımlarından en az biriyle temel seviyede kod yazabilme olumlu değerlendirilecektir. Bursiyerlere Tübitak'tan 18 ay süreyle aylık 7500 TL burs verilecektir. Muhtemel görev başlangıcı: 01.05.2022. Proje bitiş tarihi: 15/04/2024. İlgilenen adayların (gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr) adresine özgeçmişleri ve projeye katılma motivasyonlarını belirten bir mektupla başvurmaları gerekmektedir.

gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr

turkmath.org   25.04.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır