turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

PostDoc in Mathematical Analysis at Stockholm University

The position will be financed by a grant from Knut and Alice Wallenberg Foundation in the "Postdoctoral Scholarship Program in Mathematics for researchers from outside Sweden" entitled "Crystalline Measures". The subject of the studies will be crystalline measures, quantum graphs and quasicrystals. This project is based on the recent discovery that spectra of Laplacians on metric graphs lead to exotic one-dimensional measures being Fourier quasicrystals. We shall try to understand the connection to sphere packing and Fourier interpolation.

İlanın Web Sayfası

jonasb@math.su.se

turkmath.org   10.03.2022

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır