turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

Assistant Professor of Mathematics - Izmir Institute of Technology

The Department of Mathematics of Izmir Institute of Technology seeks applicants at Assistant Professor level in all areas of pure and applied mathematics. Preference will be given to applicants whose research is in probability and statistics. Faculty members are expected to teach 2 courses per semester, help with supervising graduate students, contribute to administerial duties, and do research. Position is open only to Turkish citizens. Applicants are expected to satisfy conditions stated in the given link, in Turkish. https://personel.iyte.edu.tr/iyte-minimum-akademik-yukseltme-ve-atama-olcutleri-ile-ilgili-esaslar-2/ Applicants should send their CV to: oguzyilmaz@iyte.edu.tr

oguzyilmaz@iyte.edu.tr

turkmath.org   08.11.2021

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır