turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TMD'den ICM 2022'ye Katılım Desteği

Türk Matematik Derneği genç matematikçilere 6-14 Temmuz 2022’de Saint Petersburg’da yapılacak olan The International Congress of Mathematicians (ICM) kongresine katılım desteği verecektir. Aşağıdaki bilgiye http://tmd.org.tr/tmd-icm-burs-basvurulari/ adresinden ulaşılabilir. ICM düzenleme kurulu tarafından sağlanan The Kovalevskaya Grant ile tamamlanacak olan bu destek ile ICM’e katılım için gerekli tüm masraflar karşılanmış olacaktır. Başvuru koşulu,

-matematik doktora öğrencisi olup Doktora Yeterlik Sınavını geçmiş
olmak, veya
-matematik doktorasına sahip olup mezuniyetten sonra 6 yılı doldurmamış olmaktır.

ICM’e poster sunumu ya da sözlü sunum başvurusu yapılması başvuru koşulu olmamakla birlikte, tercih sebebidir. Başvurmak için https://forms.gle/mijfB3z5UgKcm3ks8 adresinde bulunan formun doldurulması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 19 Kasım 2021’dir.

İlanın Web Sayfası

tmd@tmd.org.tr

turkmath.org   19.10.2021

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır