turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çağrı

Matematik Araştırma Programı Çağrısı

MAP 2021 başvuruları başladı!

Matematik Araştırma Programı (MAP), matematiksel araştırmalara ilgi duyan lisans ve yüksek lisans öğrencileri için planlanan bir araştırma programı. Bu program, ilgili öğrencilerin matematik araştırmasına dair deneyim kazanmalarına yardımcı olabilecek aktiviteler serisi olarak tasarlanmıştır. İlk sene, 30 Ağustos 2021 - 10 Eylül 2021 tarihleri arasında, daha sonraki yıllarda gerçekleştirilecek MAP etkinliklerine bir hazırlık yapılacak: Çeşitli matematik alanlarından, alanı tanıtan dersler yapılıp; programda soru-tartışma saatlerine de önemli bir yer verilecek. Etkinlikten öğrencilerin birtakım matematik araştırma konuları hakkında bir perspektif kazanmaları programın birincil hedeflerindendir. Bir diğer amacı ise, matematiğe ilgi duyanlar arasında bir iletişim oluşmasını sağlamaktır. Daha fazla bilgi için lüfen MAP'ın internet sayfasına gidiniz.

İlanın Web Sayfası

turkmath.org   20.07.2015

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır