turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TÜBİTAK 3501 Araştırma Projesi Kapsamında Yüksek Lisans Öğrencisi Alınacaktır

Tübitak 3501 projesinde burslu olarak çalışacak iki yüksek lisans öğrencisi arıyorum. Proje ters-çevrim dizileri ve permütasyonlar üzerinedir. Kombinatorik ve Olasılık üzerine lisans seviyesinde dersler almış, bu konulara ilgi duyan matematik, fizik veya mühendislik bölümü mezunları bu proje için uygun öğrencilerdir. Proje nümerik simülasyonlar ve hesaplamalar yapmayı da içereceğinden maple/matlab/mathematica yazılımlarından en az biriyle temel seviyede kod yazabilme olumlu değerlendirilecektir. Bursiyerlere Tübitak'tan 24 ay süreyle aylık 3000 TL burs verilecektir. Muhtemel görev başlangıcı: 01.09.2021. İlgilenen adayların bir transkript göndererek Gökhan Yıldırım ile (gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr) iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü yüksek lisans başvuru şartları için aşağıdaki sayfalardan detaylı bilgi alınabilir: http://www.fen.bilkent.edu.tr/~cvmath/gradprog.html http://mfbe.bilkent.edu.tr/?page_id=17

İlanın Web Sayfası

Gökhan Yıldırım: gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr

turkmath.org   04.04.2021

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır