turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

Dinamik Sistemler ve Çekici Kuramında Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Kontrol Mühendisliğinde Primal ve Dual Lyapunov Temelli Algoritmalar Dinamik Sistemlerde Lyapunov Yoğunluk Fonksiyonu ve İstatistiksel Çekici Kuramı alanlarında 2021-2024 yılları arasında araştırmalar yapmak üzere doktora-sonrası araştırmacılar aranmaktadır. Araştırmacıların, “Dual Lyapunov Yönteminin Geliştirilmesi” başlıklı TÜBİTAK-2247A projesi kapsamında, kuramsal ve deneysel ekip çalışmalarında aktif rol üstlenmeleri beklenmektedir. Araştırmacılar aylık 6000 TL burs alacaklardır. Araştırmacıların sigorta, konferans desteği ve benzeri tüm araştırma giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır. Ayrıca, proje ekibindeki diğer ulusal ve uluslararası araştırmacılarla ve doktora öğrencileriyle beraber çalışma imkanına sahip olacaklardır. Burs süresi 1 yıl olmakla birlikte bu süreyi 3 yıla kadar uzatma imkanı bulunmaktadır. Başvurmak isteyen adaylar, özgeçmişlerini ve ilgili pozisyona uygunluklarına dair kısa bir yazıyı aşağıdaki e-posta adresine göndermelidir. Başvuru veya pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi için lütfen ozkan.karabacak@bakircay.edu.tr adresine mail atınız.

ozkan.karabacak@bakircay.edu.tr

turkmath.org   30.01.2021

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır