turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

İstatistik dersi için kısmi zamanlı hoca aranıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 22 Şubat'ta başlayacak Bahar Dönemi'ndeki bir servis dersimiz için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aramaktayız. Bu ders sosyal bilimler ögrencilerine yönelik temel düzeyde bir istatistik dersidir. Görev alacak kişinin Matematik alanında doktora derecesine sahip olması gerekmektedir. Ders uzaktan verilecektir. Okulumuzda öğretim dili İngilizce olduğu için, adayların dil yeterlilikleri konusunda sunacağı belge veya referanslar da değerlendirme ölçütleri arasında olacaktır.

İlgilenenlerin en kısa sürede kemal.eroglu@bilgi.edu.tr adresine CV'lerini de ekleyerek yazmalarını rica ediyoruz.

kemal.eroglu@bilgi.edu.tr

turkmath.org   14.01.2021

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır