turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Doktora Sonrası

NODDS Lab - Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS) araştırma grubunun TÜBİTAK tarafından desteklenmiş 1001 kodlu araştırma programı projesinde ağlar   üzerinden   etkileşen   dinamik   sistemlerin   davranışları incelenmektedir. 24  ay  süresi  olan  doktora  sonrası  araştırmacı  pozisyonu için  başvurular açılmış olup pozisyon dolana kadar açık kalacaktır. Verilecek burs miktarı 6500 TL/ay olarak belirlenmiştir. Adayların  dinamik  sistemler,  ağ  (network)  teorisi,  karmaşık  (complex) sistemler,  makina  öğrenmesi  vb.  konular  ile  ilgilenen  matematik,  fizik, bilgisayar  bilimleri  veya  ilişkili  alanlardan  birinde  eğitimini  tamamlamış olması ve çok iyi derecede İngilizce bilmesi beklenmektedir. Bu  kapsamda  başvuru  yapmak  isteyen  adaylar  kısaca  özgeçmişlerini, doktora çalışma konularını ve motivasyonlarını “deniz.eroglu@khas.edu.tr” e-posta adresine göndererek başvurularını yapabilirler.

İlanın Web Sayfası

deniz.eroglu@khas.edu.tr

turkmath.org   01.12.2020

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır