turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

PhD position in stocatsic control

Kadir Has University (Istanbul) offers under a Tubitak project, a Phd position for a graduated student (master of mathematics) during 2/3 years with a salary of 5000 liras per month. The succesful candidate, will work on stochastic control and double game Theory. The candidate should have an excellent background in control theory and stocastic process. The theory of nonlinear PDE theory will be a plus. Please send a C.V, a letter of motivation and 2 letters of recommendations that should be sent directly by email to the jury.

yitzhakww@gmail.com

turkmath.org   17.11.2020

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır