turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

2020 TMD-ADV Kadın Matematikçi Bursu

Türk Matematik Derneği (TMD) Yönetim Kurulu, Aydın Doğan Vakfı (ADV) ile 2019 yılında imzalanılan protokol kapsamında, her yıl bir kadın matematikçi lisansüstü öğrencisine burs verecektir. Bu burs, 2020-2021 Akademik Yılı için on ay boyunca ayda 1200 TL olarak tespit edilmiştir. TMD Burs Komitesi tarafından başvurular arasından bir seçim yapılarak ADV Yönetim Kuruluna bir liste önerilecektir. Komite ve Kurulun ortak kararı ile burs verilecek kişi seçilecektir. Bu yeni burs için başvuru süreci başlamıştır. Başvuru son tarihi 15 Kasım 2020’dur. Başvuru ile ilgili detaylara http://tmd.org.tr/ADVburs/ adresinden ulaşılabilir.

İlanın Web Sayfası

tmd@tmd.org.tr

turkmath.org   22.09.2020

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır