turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

Türk Matematik Derneği Lisans Matematik Bursları

Türk Matematik Derneği'nin her yıl Tosun Terzioğlu, Nazım Terzioğlu, Cahit Arf ve Gündüz İkeda isimleriyle Türkiye'de Matematik Bölümünde öğrenim gören öğrencilere verdiği burslar için başvuru dönemi açılmıştır. Burs yönetmeliği ve burs başvuru formu http://tmd.org.tr/burslar/ adresindedir. Burs başvurusu yapacakların, sitedeki formu online olarak doldurup siteye yükledikten sonra, formun bir kopyasını güncel not dökümüyle birlikte; TÜRK MATEMATİK DERNEĞİ Sabancı Üniversitesi Karaköy İletişim Merkezi Bankalar Cad. No:2 34420 Karaköy/İSTANBUL – TÜRKİYE adresine göndermelerini rica ederiz. Son başvuru tarihi 15 Kasım 2020'dir.

İlanın Web Sayfası

tmd@tmd.org.tr

turkmath.org   22.09.2020

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır