turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TÜBİTAK 1002 Projesi Doktora Öğrencisi Bursiyer İlanı

TÜBİTAK 1002 projesinde burslu olarak çalışacak bir adet doktora öğrencisi aranmaktadır. Başvuruda bulunacakların, polinom interpolasyonu ile ortogonal polinomlar konularında bilgisinin olması ve verilen algoritmaları Maple bilgisayar cebri sistemi dilinde kodlayabilmesi beklenmektedir. Burs miktarı "bursiyerin herhangi bir kuruluşta çalışmıyor olması koşulu ile" projede çalıştığı süre boyunca aylık 2600 TL olacaktır. İlgilenenler, aşağıdaki eposta adresine güncel özgeçmişlerini göndererek başvuru yapabilirler.

Erdal İmamoğlu: eimamoglu@klu.edu.tr

turkmath.org   17.06.2020

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır