turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Lisansüstü Başvuru

Open MSc Position in NODDS Lab of Kadir Has University

In the newly established research group Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS Lab) [https://nodds.khas.edu.tr/], we have an open MSc position in Dynamical Systems and Statistical Learning. The NODDS Lab engages in a wide range of theoretical research aimed at understanding the dynamics of coupled systems from a physical/mathematical perspective. The NODDS Lab collaborates with world leading researchers in current projects [http://nodds.khas.edu.tr/team]. Application deadline is Feb 20, 2020. The position will be filled immediately. Please find more details about the positions and application information at: https://nodds.khas.edu.tr/node/198

İlanın Web Sayfası

deniz.eroglu@khas.edu.tr

turkmath.org   20.01.2020

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır