turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Araştırmacı

Wanted! Research assistants

The Institute of Applied Geometry (www.ag.jku.at) at Johannes Kepler University, Linz/Austria, is looking for research assistants Ph.D. stu- dents or postdocs (fixed-term contracts for up to 3 years). Candidates with a strong background in at least one of the fields of Geometric Modeling and Numerical Analysis are encouraged to apply. Expertise on Isogeometric Analysis is particularly welcome. A master-equivalent degree or a Ph.D. degree in mathematics, computer science, or a closely related field is required. The working language is English. For more information contact Professor Bert Juttler, preferably by email: bert.juettler@jku.at

bert.juettler@jku.at

turkmath.org   25.09.2019

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır