turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TÜBİTAK 1001 Bursiyer İlanı

We are looking for suitable candidates to fill two grants of the project ''Mathematical modelling of seasonal dynamics of infectious diseases and the seasonal exacerbation of bacterial meningitis in Turkey'' supported by a TUBITAK-1001 program. A Master grant and a Post-doc grant is available. The interested candidates can email their recent CV with a motivation letter to Dr. Meltem Gölgeli (mgolgeli@etu.edu.tr).

Dr. Meltem Gölgeli: mgolgeli@etu.edu.tr

turkmath.org   09.09.2019

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır