turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Lisansüstü Başvuru

Bilkent Üniversitesi tanıtım günü

Bilkent Üniversitesi Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü Master ve Doktora programlarını tanıtmak amacıyla 3 Mayıs Cuma günü bir tanıtım günü düzenliyor. Sabah 9:30’da baslayacak etkinlikte aday öğrenciler genel bir üniversite tanıtımın ardından ilgilendikleri bölümlerin gezip, bu bölümlerde çalışan hocalar ve öğrenciler ile tanışma fırsatı bulacaklar. Etkinliğe Ankara dışından katılmayı düşünen belirli sayıda öğrenci için Bilkent Üniversitesi yurtlarında kalacak yer sağlanacak. Başvuru icin son tarih 29 Nisan.

İlanın Web Sayfası

mfbe@bilkent.edu.tr

turkmath.org   22.04.2019

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır