turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

TED Üniversitesi Matemati̇k Böl. Öğreti̇m Üyesi̇ Kadro İlanı

Matematik Bölümü’nde açık bulunan Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna en geç 1 Mart 2019 tarihinde göreve başlamak üzere öğretim üyesi alınması planlanmaktadır. Adayların Matematik alanında lisans ve doktora mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan doktora çalışmalarını ''Cebir'' alanında yapanların, bu alanda araştırma projeleri ve yayınları olanların başvurularına değerlendirmede öncelik verilecektir. Üniversitemizde eğitim dili İngilizcedir. Adayların yüksek nitelikli İngilizce ders verebilme ve araştırma yapabilme becerilerine sahip olması ve bunu belgelemeleri gerekmektedir. Öğretim üyelerinin lisans ve yüksek lisans seviyesinde yenilikçi ve öğrenci odaklı ders vermeleri/geliştirmeleri ve ayrıca özellikle disiplinler arası konularda çalışmaya açık olmaları beklenmektedir.

İlanın Web Sayfası

jobs@tedu.edu.tr

turkmath.org   01.12.2018

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır