turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Ödül

preply.com'dan 3500 Dolar Ödüllü Makale Yarışması

Preply, çeşitli konularda (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) online ve yerel uluslararası profesyonel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan bir ders platformudur. Preply, her yıl bir makale yarışması düzenliyor ve neticesinde birinci, ikinci ve üçüncüye eğitim bursu veriyor. Bu yarışmanın bu sene üçüncüsü yapılıyor ve kayıtlar başladı!
Yarışma hakkında:
PREPLY bugünün global toplumunda çok dilli olmanın başarıya giden yol olduğuna inanıyor. Bu sebeple çok dilli olmanın ve online eğitimin özellikle bir sonraki nesil için önemine farkındalık yaratmak amacıyla, makale yarışması kazananlarını toplamda 3500 $ (Amerikan doları) değerinde burs ile ödüllendirecek. İlk üç dereceye giren makaleler ödüllendirecektir. Birinci sırayı alan makale 2000 $ (Amerikan doları), ikinci 1000 $ (Amerikan doları) ve üçüncü sırayı alan makale 500 $ (Amerikan doları) kazanacaktır. Kazanılan burslar sadece eğitim harcamalarında kullanılabilir.
Kazanan makaleler Preply.com üzerinde gerçekleşecek olan açık oylama ile belirlenecektir. Yarışma 16-35 yaş arası lise, üniversite ve doktora öğrencilerinin katılımına açıktır.
Yarışmaya katılabilmek için:
Makaleler İngilizce ve en fazla 500 kelime olmalıdır. Makalenin konusu, ''The importance of multilingualism to personal and professional development''. Her bir makale ''online education'', ''multilingualism'' ve ''professional development'' kelimelerini içermelidir. Her bir makale katılımcının ismi ve eğitim gördüğü kurumun adını içermelidir. Yarışmaya katılan makaleler adresinde 15 Mayıs 2018- 29 Haziran 2018 tarihleri arası oylamaya açık olacaktır. En çok oy alan 3 katılımcı kazanan olarak açıklanacaktır.
Makale gönderim başlangıç tarihi: 15 Mayıs 2018
Makale gönderim bitiş tarihi: 29 Haziran 2018
Yönerge: https://www.ab-ilan.com/wp-content/uploads/2018/05/PREPLY-makale-burs.pdf

İlanın Web Sayfası

Mustafa Ali SIVISOGLU: mustafa.s@preply.org

turkmath.org   19.06.2018

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır