turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

TED Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümü’ne Doktor Öğretim Üyesi veya Doçent kadrosunda öğretim üyesi alınacaktır

Adayların Matematik, İstatistik veya Bilgisayar Mühendisliği alanlarında doktora yapmış ya da doktora çalışmalarını en geç Temmuz 2018 tarihinde tamamlayacak olmaları, R ve/veya python gibi veri bilimi ve hesaplamalı istatistik alanlarında sıklıkla kullanılan dillerden en az bir tanesine hakim olmaları, bağımsız araştırma yapabilme ve yüksek nitelikli İngilizce ders verebilme becerilerine sahip olmaları gerekmektedir.

İlanın Web Sayfası

utku.turkmen@tedu.edu.tr

turkmath.org   21.05.2018

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır