turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Araştırmacı

Diferansiyel Geometri alanında Tübitak Projesi için Doktora Öğrencisi

Şubat 2018 itibariyle kabul edilmiş, Tübitak (3501) Projesi 3 yıl için doktora öğrencisi/bursiyeri istihdam edebilmektedir. Özgeçmiş, dil puanı, varsa yayın ve tezleri de içerecek başvurular oesen@gtu.edu.tr, serkan.sutlu@isikun.edu.tr adreslerinden birine yapılabilir. Proje, diferansiyel geometri, katmanlar teorisi, Lie grubu, Lie cebiri, ve geometrik mekanik disiplinleri ara kesitindedir. Proje, Gebze Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünde yürütülecektir.
Oğul Esen

oesen@gtu.edu.tr, serkan.sutlu@isikun.edu.tr

turkmath.org   01.03.2018

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır