turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Akademik Kadro

İzmir Ekonomi Üniversitesi Matematik Bölümüne Öğretim Üyesi alınacaktır

İlan Tarihi: 19.04.2017 Son Başvuru Tarihi: 03.05.2017 Eğitim dili İngilizce olan Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Matematik Bölümüne Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların en az bir yıl yurtdışında anadili İngilizce olan bir Üniversitede eğitim görmüş yada ders vermiş olması ve akademik başarısını yayınlarıyla belgeliyebiliyor olması şartı aranmaktadır. İlgilenen adayların Cv’lerini Fakülte Sekreterine (bahar.erkul@ieu.edu.tr) iletmeleri ve başvuru detaylarına http://phoenix.ieu.edu.tr/betanix/uploads/duyuru/duyuru_1492502489.pdf adresinden ulaşmaları rica olunur.

İlanın Web Sayfası

bahar.erkul@ieu.edu.tr

turkmath.org   26.04.2017

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır