turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Burs

TEV Singapur'da Karşılıksız Doktora Bursları

TEV-SİNGA (Singapore International Graduate Award) Bursları; SİNGAPUR’da, A*STAR (The Agency for Science, Technology and Research), NTU (Nanyang Technological University) ve NUS (National University of Singapore)’da Temel Bilimler (Matematik dahil), Mühendislik ve Biyomedikal Bilimler alanlarında doktora çalışmaları için karşılıksız verilecektir. (Lisans son sınıfta öğrenim görenler, mezunlar ya da master yapanlar aday olabilir.) Burslar sadece TEV’e başvuran ve seçilen adaylara verilir. Singapur, araştırma ve geliştirmeye yaptığı yatırım ile dünyanın en gelişmiş araştırma laboratuarlarına sahiptir.

İlanın Web Sayfası

yurtdisiburs@tev.org.tr

turkmath.org   13.10.2013

 
İlan Arşivi

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır