turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


25 Haziran 2024, 15:40


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminerleri

Kernel Methods: applications, promises and open issues

Jean-Marc Mercier
Dr., Head of R&D of MPG Partners, Fransa

In this seminar, we will present and illustrate a few fields of application of the kernel methods: partial differential equations, statistics, machine learning (supervised learning, clustering, generative methods, reinforcement learning). We will discuss the advantages, the problems encountered and the state of the art of these methods.


NOT: Please register before the event: https://events.teams.microsoft.com/event/a5a7cc7d-88e9-4e9e-a4c5-04f28dcf2adc@a6d8404c-cd2d-433b-8f4c-c5d18f9693ca

Uygulamalı Matematik İngilizce
Microsoft Teams
İlgili Web Bağlantısı

ume 07.06.2024

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır