turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


24 Ocak 2022, 14:00


Boğaziçi Üniversitesi IMBM Cebir Seminerleri

A ring close to finite representation type

Noyan Fevzi Er
Dokuz Eylül Üniversitesi, Türkiye

This is a rehash of a previous talk aiming to interest enthusiasts of mathematics in a long standing question situated at a junction of various subfields of algebra. With its origins dating back to the work of Koethe (1930s) and Cohen-Kaplansky (1950s), the question has tapped a rather large variety of techniques, thus engaging mathematicians wielding them. The talk begins with systems of linear equations.

Cebir İngilizce
https://boun-edu-tr.zoom.us/j/96913066262

imbm_as 21.01.2022

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır