turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


10 Aralık 2021, 17:00


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü Genel Seminerleri

Innovative Approaches in STEM* Education

Aslıhan Ünsal
Sabancı Üniversitesi, Türkiye

In a rapidly changing world, we need to consider the following two points while planning higher education; change in student profiles and their learning needs; demand for collaborative efforts of experts to tackle world-wide problems, such as global warming. In 2013, at Sabanci University, we started to redesign our freshman science course to better prepare our students for their careers  after graduation according to global needs. In this talk, I will be sharing the design and the implementation process of our integrated science course. 

 

*: Science, Technology, Engineering, Mathematics.

 

Keywords: Active learning; Peer support; Backward course design

Matematik Öğretimi İngilizce
Microsoft Teams

msgu2 06.12.2021

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır