turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


10 Haziran 2021, 21:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Kulübü Seminerleri

Gizemli ve Güzel Çizge Kuram

Yusuf Ünlü
Yeditepe Üniversitesi, Türkiye

Hayatımızın her alanını kapsayan Çizge Kuram, matematikte herkesin kolayca kavrayabileceği ama çözmesi çok zor olan güzel problemler açısından son derece zengindir. Peki nedir bu söylemesi kolay yapması zor olan problemler? 

10 Haziran 2021 Perşembe saat 21:00'da Yusuf ÜNLÜ'den "Gizemli ve Güzel Çizge Kuram" başlıklı konuşmasında bu sorunun cevaplarını arayacağız.

Etkinliğimiz zoom üzerinden gerçekleşecek ve kayıt altına alınacaktır. Katılım herkese açıktır, katılım bilgileri için sosyal medya üzerinden veya mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


NOT: Katılım bilgileri için @iumatematik kullanıcı adıyla sosyal medya üzerinden ve iuffmatematik@gmail.com üzerinden e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Çizge Teorisi Türkçe
Çevrim İçi(Zoom)

matkulupiu 05.06.2021

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır