turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


21 Nisan 2020, 16:00


Bilkent Üniversitesi Analiz Seminerleri

Generalized Lebesgue-Radon-Nikodym Decompositions

Aurelian Gheondea
Bilkent University, Türkiye

We review known results on generalizations of Lebesgue-Radon-Nikodym decompositions for positive operators on Hilbert spaces, operator valued completely positive maps on C*-algebras, and sesquilinear form, and we indicate some new developments on these kind of problems.

NOT: Konuşma İnternet üzerinden ve İngilizce yapılacaktır. Katılmak isteyenlerin goncha@fen.bilkent.edu.tr adresine e-posta göndermeleri rica olunur.

Analiz İngilizce
Online

admin 21.04.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır