turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


26 Şubat 2020, 15:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Conformal Twisted Products

Sibel Gerdan Aydın
İstanbul Üniversitesi, Türkiye

We introduce the notion of conformal twisted product submanifolds of the form $M ={} _fM^T \times {}_bM^\theta$ and $M ={}_fM^\theta \times {}_bM^T$, where $M^T$ is a holomorphic submanifold and $M^\theta$ is a proper slant submanifold of $M$ in a locally conformal Kaehler manifold. We give an illustrative example such submanifolds and we give necessary and sufficient conditions for proper semi-slant submanifold to be a locally conformal twisted product. We establish a general inequality for the square norm of second fundamental form of such submanifolds.
Matematik Türkçe
İ.Ü. Matematik Bölümü D-II
Ek Dosya

iu 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır