turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


21 Mayıs 2019, 15:40


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminerleri

NIST Lightweight Cryptography Standardization Project

Çağdaş Çalık
National Institute of Standards and Technology, Amerika Birleşik Devletleri

In recent years, there has been increased deployment of computing devices that have limited resources to implement cryptography. NIST has initiated a process to solicit, evaluate, and standardize lightweight cryptographic algorithms that are suitable for use in constrained environments where the performance of current NIST-approved algorithms is not acceptable. This talk will provide an overview of NIST's plan for the standardization of the lightweight cryptographic algorithms.
Uygulamalı Matematik İngilizce
Hayri Körezlioğlu Seminar Room, IAM
İlgili Web Bağlantısı

ume 20.03.2020_14:07'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır