turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


10 Ekim 2018, 15:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Konuşmaları

Sosyal Girişimcilik ve Matematik

Pelin Baykan
-, Türkiye

Matematik Bölümü okuyorum ve mezun olunca ne yapacağımı bilmiyorum? Bir meslek seçmem gerekiyor fakat bana uygun mesleğin ne olduğunu bilmiyorum? Girişim, girişimci, sosyal girişimci bu kavramların ne olduğunu bilmiyorum. Matematik ile girişim/sosyal girişim kavramlarını birleştirip toplumsal fayda yaratabilir miyim? Yapabilirsem nasıl başarılı olacağım? Bu ve bunun gibi soruların cevaplarını Anlatan Eller isimli sosyal girişimin kurucusu Pelin Baykan ile 'Sosyal Girişimcilik ve Matematik' konulu seminerde konuşuyor olacağız.
Diğer Türkçe
İ.Ü. Matematik Bölümü D-II

iu 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır