turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


19 Ekim 2017, 15:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Choquet-Monge-Ampere Classes

Sibel Şahin
MSGSÜ, Türkiye

In this talk, we will consider an intermediate class of quasiplurisubharmonic functions, namely Choquet-Monge-Ampere classes, on compact Kahler manifolds. With their small enough asymptotic capacity these classes play an important role as an intermediary tool in the understanding of complex Monge-Ampere operator. We will characterize these classes through Choquet Energy and then compare them with the usual finite energy classes. We will observe that with respect to different singularity types the comparison between Choquet-MongeAmpere classes and the finite energy classes yields totally different characteristics.
Analiz Türkçe
Matematik Bölümü Bilgisayar Laboratuvarı

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır