turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


16 Mayıs 2017, 15:40


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminerleri

Secure Data Outsourcing

Alptekin Küpçü
Koç Universiity, Türkiye

As many services are moving to the cloud, we are losing control of our own data. This constitutes one of the biggest problems that we face in this decade. In this talk, I will first describe various cloud scenarios and services, including cloud storage and databases, and searching within them. I will briefly present the problems and current solutions to them, highlighting techniques to know to understand and improve current solutions, as well as open problems.
Şifreleme ve Bilgi Güvenliği İngilizce
IAM S212

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır